Malec

MCC III - FIFA 2014

Rozmiar tekstu:

Malec Challenge Cup III to już trzecia edycja słynnego i największego w naszym rejonie turnieju gry FIFA organizowanego w Domu Ludowym w Malcu. Jak co roku rywalizacja była zacięta, a zwycięzca tylko jeden. 

80 uczestników z różnych miejscowości zgromadziło się 9 lutego 2014 roku pod jednym gmachem aby sprawdzić swoje umiejętności w grze piłkarskiej Fifa 14. Zawodnicy rozgrywali swoje mecze na platformach Xbox 360 oraz PlayStation 3. Na potrzeby turnieju zostało przygotowanych 16 stanowisk wyposażonych w telewizor oraz konsole, za które serdecznie dziękujemy uczestnikom. 

 

Zawodnicy mieli okazje pojedynkować się podczas 8 godzinnej zabawy na czele, której stanęli Patryk Krzywda, Łukasz Chowaniec oraz Kazimierz Zimoń. Zwycięzcą gorąco gratulujemy!

W tym roku gościliśmy uczestników z Rybnika, Katowic, Krakowa, Rudy Śląskiej oraz całej masie pobliskich miejscowości.

Turniej odbył się pod patronatem Gminy Kęty, EA Sports oraz Powiatu Oświęcimskiego, którzy wraz ze sponsorami:

 1. Mado – Szkoła Jazdy – Ostafin Andrzej - www.mado.szkola.pl
 2. FHU „Auto-Mar” Malec, Klekot Mariusz - Stacja kontroli pojazdów
 3. Elektromit – Mitoraj Władysław
 4. Sokół Paweł - Serwis i sprzedaż komputerów w Malcu
 5. Studio Urody „Retro” – www.studiourodyretro.eu
 6. Nowosolar – Noworyta Andrzej - www.nowosolar.com.pl
 7. OSiR Kęty - www.osir.kety.pl
 8. Park Miniatur - www.parkminiatur.com
 9. Sala Balowa Florian – FK Fenix - www.salabalowa.eu
 10. Tattooclown - www.tattooclown.pl
 11. Kubica Tadeusz - Zakład wędliniarski w Polance Wielkiej

ufundowali nagrody oraz zadbali o całokształt wydarzenia.

Organizatorzy (Mariusz Pyka i Maciej Kwaśniak) wraz z ZMW Malec serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji turnieju, a w szczególności Przemysławowi Pyka  za przygotowanie programu, oraz obsługę techniczną.

W przyszłości liczmy na jeszcze większe zainteresowanie, oraz wsparcie sponsorskie, ponieważ zamierzamy znacznie powiększyć wydarzenie oraz jego zasięg.

Bylibyśmy bardzo wdzięczni za wasze sugestię i komentarze odnośnie MCCIII oraz opinie związane z przyszłorocznym, dwudniowym MCC IV.

Zapraszamy do śledzenia przyszłych informacji na naszej stronie internetowej www.maleccup.pl  oraz funpage’u na Facebook’u. Pamiętajcie, że każde Udostępnienie i Polubienie są dla nas na wagę złota.

Pozdrawiamy,

MCC Team