Malec

Klub Kibica EURO 2012

Rozmiar tekstu:

euroDokładnie 8 czerwca 2012 r. o godz. 18:00 odbyło się inauguracyjne spotkanie „Klubu Kibica EURO 2012” utworzonego przy Świetlicy Młodzieżowej w Malcu. Był to mecz otwarcia mistrzostw Polska –Grecja.

Klub liczył ponad 50 osób, a w przeważającej części składał się z członków Związku Młodzieży Wiejskiej w Malcu. Entuzjaści futbolu mogli obejrzeć mecze z udziałem reprezentacji Polski, oraz mecz finałowy Hiszpania- Włochy.

Wspólnie przeżywaliśmy sportowe emocje związane z EURO 2012 dopingując polską drużynę we wszystkich rozegranych meczach. Atmosfera przypominała tę na stadionie. Kibice żywo reagowali na akcje polskich zawodników, głośno zagrzewając ich do walki, a poziom dopingu sięgał zenitu. Królowały ubrania i akcesoria w polskich barwach narodowych.

 

Nastroje przedmeczowe były zdecydowanie optymistyczne .Trochę gorzej było po zakończeniu rozgrywek. Kibice nie ukrywali swojego niezadowolenia. Mimo niezbyt korzystnego zakończenia rozgrywek dla naszej reprezentacji, członkowie klubu stwierdzili: „Mimo że przegraliśmy, nie mamy żalu do naszych piłkarzy, bo grali na miarę swoich możliwości”.