Malec

To już rok!

Rozmiar tekstu:

RoczekTo już rok, jak uruchomiony został serwis informacyjny sołectwa Malec, który jest ciągle rozbudowywany i rozszerzany o nowe informacje.

Sołtys i Rada Sołecka w Malcu serdecznie dziękują Administratorowi naszej strony internetowej, za życzliwość, zaangażowanie, dyspozycyjność, trud włożony w samodzielne prowadzenie strony, oraz oddanie sprawom społecznym.

Serwis prowadzony jest bardzo nowatorsko , uzupełniana i aktualizowana jest systematycznie i na bieżąco, co bardzo ułatwia nam kontakt z mieszkańcami. Warto zaznaczyć , że praca ta wykonywana jest społecznie z wielką pasją i profesjonalizmem.

Dziękując za przyjemną współprace, z naszej strony życzymy wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu, oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Z wyrazami szacunku:       
 
Sołtys i Rada Sołecka w Malcu

 

Strona Sołectwa Malec została publicznie zaprezentowana 29 kwietnia 2011 roku. Od tego momentu jest systematycznie rozbudowywana o nowe informacje opisujące bieżące wydarzenia, ale również o fakty historyczne, często mało znane a warte uwagi, oraz materiały przedstawiające walory naszej miejscowości.

By uskutecznić dotarcie informacji do naszych czytelników 15 października 2011 roku uruchomiono funpage w serwisie Facebook, w którym to przedstawiane są wszelkie zmiany i uaktualnienia naszej strony. Na dzień dzisiejszy (23 maja 2012 roku) jest 99 osób które kliknęły przycisk „Lubię to” na stronie Sołectwa Malec w serwisie społecznościom Facebook: www.facebook.com/solectwomalec. Osoby które jeszcze nie przyłączyły się do wspomnianego grona serdecznie do tego zachęcamy.

W przeciągu roku (29.04.11 – 29.04.12) naszą stronę odwiedziło 13 890 unikatowych internautów, którzy wygenerowali 51 553 odsłony naszej strony i jej podstron. Ciekawostką jest że naszą stronę odwiedzają nie tylko użytkownicy z terenu Polski, ale również z innych państw Europy, a nawet z poza jej granic. Takimi państwami są między innymi: Wielka Brytania, Szwajcaria, Stany Zjednoczone, Norwegia, Niemcy, Holandia, Rosja, Francja, Szwecja, Słowacja, Belgia czy Włochy. Kraje te są wymienione w kolejności według liczby odwiedzin w przeciągu roku, a liczba ta wynosi co najmniej 5. Państw z niższą liczbą odwiedzin jest jeszcze 20, a z ciekawszych to: Bośnia i Hercegowina, Brazylia czy Islandia.