Malec

Młodzież z potencjałem

Rozmiar tekstu:

MłodzieżW niedzielę 18 grudnia 2011 roku odbył się kolejne spotkanie maleckiej młodzieży. Od pierwszego spotkania, które miało miejsce miesiąc wcześniej, grupa posiada już tymczasowy zarząd oraz swoich przedstawicieli.

Głównym celem spotkania było omówienie działań na najbliższe tygodnie. W pierwszej kolejności postanowiono zorganizować spotkanie opłatkowe w dniu 6 stycznia 2012 roku. Chętni do wzięcia udziału w spotkaniu mogą skontaktować się pod numerem telefonu: 513 363 617, drogą elektroniczną pod adresem e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , lub po prostu wstawić się na spotkania, które odbędą się dwa w najbliższych dniach: w środę 21 grudnia 2011 oraz piątek 23 grudnia 2011.

W ostatnim czasie wszczęto starania by zgromadzenie młodzieży z naszego sołectwa zyskało osobowość prawną. W tym celu podjęto pierwsze kroki by ponownie przystąpić do wspólnoty Związku Młodzieży Wiejskiej.

Na terenie Malca Związek Młodzieży funkcjonował już od lat 20-stych ubiegłego wieku, z przerwą w okresie okupacji po której został ponownie reaktywowany. Idąc w ślady naszych przodków, ideą zawiązania wspólnoty młodzieżowej jest przede wszystkim wykorzystanie potencjału młodych obywateli wiążąc wszystko z dobrą zabawą.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na spotkania 21 i 23 grudnia. Sprawmy by młodzież nie była kojarzona w negatywny sposób, pokażmy że liczymy się w społeczeństwie!