Malec

Świąteczne kartki Klubu Seniora

Rozmiar tekstu:

KartkiWe czwartek 13 grudnia nasz Klub Seniora „Wrzos” zorganizował w Świetlicy spotkanie, na którym przy melodii  kolęd, wspólnie przygotowano świąteczne kartki bożonarodzeniowe. Życzenia wraz z wigilijnym opłatkiem skierowane zostały do najstarszych mieszkańców naszej wsi. Członkowie Klubu osobiście doręczą kartki adresatom,  chcąc w ten sposób okazać wielki szacunek i uznanie naszym nestorom.

Mamy wielką nadzieję, że te skromne świąteczne życzenia  zostaną dobrze przyjęte i  potraktowane także  jako  zaproszenie do członkostwa i działalności w naszych szeregach.

 

Z wyrazami szacunku:                                                                                                         

Zarząd oraz członkowie Klubu Seniora „Wrzos” w Malcu.