Malec

Kwiecień 2016r

Rozmiar tekstu:

Kwiecień  2016 r.


Nie będe odosobniony w twierdzeniu że  kiedy  mowa o czasie przeszłości to lepiej nie myslec o przyszłości i Zyć Tu i Teraz . To  powinna być motto każdego Seniora.

Nie wspominamy a zapamietujemy dzień wyborczy w Naszym Klubie t.j  13 kwiecien 2016 r. sala Domu Ludowego  w Malcu.
Obecnośc potwierdza 43 członków  , 7 nieobecnych usprawiedliwionych . Dopisali również zaproszeni goscie w osobach pana  I z-ca  Burmistrza  Rafał Ficoń , przewodnicząca Klubu Seniora  w Witkowicach p.Niedziela Krystyna,  radny Malca pan Wadoń Karol, sołtys Malca p. Tolarczyk Kazimierz,  przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Malcu p. Wadoń Barbara oraz p.Jonkisz Jacek prezes OSP w Malcu.

Sprawozdania z działalności Klubu za lata 2012-2016 jak i przewodniczenia zebraniu podjął sie przewodniczący Klubu Seniora WRZOS.Nim przystąpiono do powolywania proceduralnych Komisji ,członek Zarządu Miejskiej Rady Seniorów w Kętach  a członek naszego Klubu kol. Ogórek Józef złożył wniosek o nie dokonywaniu nowych wyborów  Zarządu  a przez aklamację  pozostawić dotychczasowy Zarząd na nastepną kadencję czym zaskoczył zebranych, którzy jednogłośnie przyjęli propozycję kolegi.Dotychczasowy
Zarząd czuł się  wyrózniony i zaskoczony jednocześnie .Wszyscy odpowiedzieli prpozycji na TAK.
Dla przypomnienia są to kol.kol. Kania Barbara,Kasprzak Rozalia ,Siewiorek Dorota ,Ortman Halina, Juras Stanisława, Hałat Ignacy, Babiuch Zdzisław oraz stary - nowy przewodniczący  Kleszcz Wiesław.
W dalszej częsci  zebrania przewodniczący  wyróznił szczególnie dyplomem uznania p.Rozalię  Jedlińską za to że jest duszą naszego rozrastającego się ciagle zespołu ludzi sobie oddanych i bliskich.Za niestrudzoną pracę  administracyjno-finansową  dla WRZOSu podziękowania  w formie dyplomu otrzymała również kol.Kania Barbara