Malec

Andrzejki 2018

Rozmiar tekstu:

Listopad 2018r.

Co tam słychać w Klubie Seniora?

 

 

 

Spieszymy z szybką odpowiedzią. Działo się bardzo dużo,ale ze względów technicznych/ niefortunna strata materiałów fotograficznych/siłą rzeczy, opóźniło  wydanie zaległych reportaży. Przepraszamy.

W związku z wyborami  samorządowymi,nasz kalendarz też uległ zmianie. Oprócz  tradycyjnych życzeń dla solenizantów, była okazja, przyjąć do naszego grona, kolejnych seniorów. Zbliżamy się powoli do 60 członków Klubu Seniora  WRZOS w Malcu.

Przenieśliśmy doroczne święto Seniora z pazdziernika na listopad i połączyliśmy je z zabawą andrzejkową.

Tradycji musiało się stać zadość.  Karciane wróżby, przepowiednie,lanie wosku-a jakże, przez jedyny w Polsce klucz, do tych celów wyprodukowany, aby miał MOC .Wszyscy klienci wróżki Estery zachwyceni i usatysfakcjonowani.

Tyle radości ,co zespół smyczkowy w składzie /Romek,Staszek,Józek, Adam, /na swych styropianowych instrumentach wraz z akompaniamentem didżeja, dawno nie przeżyliśmy. Konkursy,zgadywanki i tańce. Zabawą nie było końca. To też dobrze świadczy o naszej wspólnocie seniorów.

 

Zbliża się koniec roku 2018.Mamy za sobą rok pełen pracy,wypoczynku i satysfakcji z naszych spotkań. Jesteśmy przekonani , że nadchodzący rok 2019 będzie dla nas, również szczęśliwy.

 

Korzystając z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i  zbliżającego się Nowego Roku 2019 wszyscy

członkowie Klubu Seniora składają  swoim rodzinom, fanom,mieszkańcom Malca  wielu wspaniałych chwil, spędzonych w gronie najbliższych ,w zdrowiu, w szczęściu i osobistej pomyślności.