Malec

Malec Challenge Cup II

Rozmiar tekstu:

fifa20 stycznia 2013 roku odbyła się kolejna edycja Malec Challenge Cup II - Turniej FIFA 13 pod patronatem Gminy Kęty, EA Sports oraz TV Kęty. Było to największe wydarzenie tego typu na terenie gminy Kęty, być może również powiatu oświęcimskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Związek Młodzieży Wiejskiej pod przewodnictwem Mariusza Pyki - pomysłodawcy i głównego koordynatora imprezy.

Turniej odbywał się w Sali Domu Ludowego w Malcu i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W turnieju wzięło udział ponad 70 osób, które zostały podzielone na 15 grup (każda grupa miała swoje stanowisko do gry). W grupie każdy z każdym grał jeden mecz. Aktualna sytuacja w grupach była na bieżąco aktualizowana dzięki programowi przygotowanemu specjalnie na potrzeby turnieju. Do rundy pucharowej przechodziło dwóch najlepszych graczy z każdej grupy oraz 2 osoby z 3 miejsc z najlepszym bilansem. Co razem dało 32 uczestników w 1/16 finału. Na tym etapie zostały rozegrane 2 mecze (mecz i rewanż). Zwycięzca przechodził do następnej rundy. I tak kolejno do finału.

 

Finał (1 mecz):

Woźniak Jarosław - Radwan Dawid - 2:0 (bramki i statystyki poniżej),

Mecz o 3 miejsce (2 mecze):

Chowaniec Łukasz - Hankus Michał - 3:1 i 2:0.

Końcowa klasyfikacja:

  1. Woźniak Jarosław - Grodzisko
  2. Radwan Dawid - Kęty
  3. Chowaniec Łukasz - Oświęcim
  4. Hankus Michał - Malec

Najmłodszy zawodnik miał 12, a najstarszy 28 lat. Zawodnicy reprezentowali 20 miejscowości: Malec, Osiek, Nowa Wieś, Kęty, Witkowice, Bulowice, Bielany, Oświęcim, Nidek, Pisarzowice, Babice, Pławy, Grodzisko, Podolsze, Gromiec, Gorzów, Chechowice-Dziedzice, Milówka, Cieszyn oraz Woźniki.

ZMW Malec pragnie podziękować wszystkim uczestnikom oraz sponsorom za współprace i zrealizowanie turnieju na bardzo dobrym poziomie organizacyjnym i sportowym. Liczy również na jeszcze lepszy turniej w przyszłości i wsparcie kolejnych sponsorów, których z góry zaprasza do współpracy.

Nieodzowny jest również fakt, że gdyby nie życzliwość osób, które udostępniły swój prywatny sprzęt impreza nie doszła, by do skutku. Na tą chwile możliwości zorganizowania większego turnieju bez wsparcia osób i firm z zewnątrz jest niemożliwe.

Zapraszamy do odwiedzania i klikania LUBIE TO na funpage’u, żeby być na bieżąco o aktualnych informacjach oraz kolejnych wydarzeniach w przyszłości. 

 

Sponsorzy wydarzenia:

1. Gmina Kęty - www.kety.pl
2. ItCom - www.itcom.info.pl Facebook: www.facebook.com/pages/FHU-ITcom
3. DOItMobile - www.doitmobile.pl Facebook: www.facebook.com/doitmobile
4. Mado - Szkoła Jazdy - Ostafin Andrzej - www.mado.szkola.pl
5. Aksam - www.aksam.pl
6. Park Miniatur - Inwałd - www.parkminiatur.com
7. Dankom - www.dankom.com.pl
8. Tattooclown - Studio tatuażu www.tattooclown.pl
9. Florian - Sala Balowa - www.salabalowa.eu
10. Nowosolar - Kolektory Słoneczne - Noworyta Andrzej - www.nowosolar.com.pl
11. P.P.H.U. "Sokół" - Paweł Sokół
12. AUTO-MAR - Klekot Mariusz - Stacja diagnostyczna Malec

M.P.